Revizyon

Asansör ve asansör malzemeleri en uygun fiyata ve kolay ödeme seçenekleri ile Comfortlift kalite, güvencesiyle comfortlift.com.tr den satın alın.

 

REVİZYON


Binanızdaki asansörler kullanım şartlarınada bağlı olarak belli bir ömre sahiptir. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.


Bu nedenle, asansörin güvenle kullanılabilmesi için gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gereklidir.
Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
-  Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
-  Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
-  Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
-  Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.
Binanız ve kullandığınız ürünler kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.


Önceki yıllarda yapılan asansörler, zamanın ve kullanımın etkisiyle, ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından kirlilik, hem de güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir.

Bu durumda hem seyahat kalitesini artırmak, hem de binanın değer kaybetmesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir.
Yılların tecrübesine sahip Comfortlift, bu sorunun farkında olup, müşterilerimizin eski asansörlerini, son teknolojiye sahip asansörlerle hem ekonomik hem de kısa bir zamanda revize edebilmektedir. Böylece siz müşterilerimiz; daha konforlu ve güvenli asansörleri kullanma imkânına kavuşmuş olacaklardır.

Revizyon ve modernizasyondaki prensibimiz; CE belgesine sahip malzemeleri kullanarak, asansörlerinizin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Comfortlift, gelişen teknolojiye paralel; güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan standartlara uygun sistemlerle mevcut tesisi yeniler.


Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir çok kriter mevcuttur. Bunlardan en önemlileri;
Asansörün ihtiyaçlarının doğru tespit edilmiş olmasıdır.
1- Kullanıcıyı daha çok emniyete ulaştırmaktadır.
2- Kullanıcının seyahat konforunu artırmaktadır.
3- Enerji tasarrufu sağlamaktadır.
4- Zaman tasarrufu sağlamaktadır.
5- Asansör arızalanma oranı azalmaktadır
Kullanılacak ürünlerde marka, model ve sistemin doğru seçilmesidir. Modernizasyonda yapılması veya talep edilmesi gereken konuların birisi de değişen yasa ve yönetmelikler ile yapılacak modernizasyonun örtüşüp örtüşmediğidir.

Artan teknolojiler ile ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda doğru tercih sırasıyla emniyet, performans, konfor, görselliğin sırası ile önemli olduğu bilinmelidir.

 

© COMFORTLİFT web tasarım
fabrika tanıtım filmi