Hakkımızda

Asansör ve asansör malzemeleri en uygun fiyata ve kolay ödeme seçenekleri ile Comfortlift kalite, güvencesiyle comfortlift.com.tr den satın alın.

Şirketimizde elektro mekanik, kumanda tablosu, asansör makinası, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır.

Kabin, yarı otomatik kapı kumanda panosu ve konsol gruplarını yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile sunmaktayız. Uzman teknik kadromuz ve son teknoloji makina parkurumuz ile kalite ve güven çerçevesinde çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmekteyiz. 

 

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Türkiye de bir çok asansör firmasına tedarikçi olarak hizmet vermekte olup; asansör parçalarını Türkiye'nin seçkin firmalarıyla iş birliği yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 

COMFORTLİFT yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

 

© COMFORTLİFT web tasarım
fabrika tanıtım filmi